Zamienniki beauty blendera – czy istnieje coś takiego?

Beautyblender nie należy do takich rzeczy. Za tę jedną, oryginalną gąbeczkę zapłacimy 69 zł. Model nie ma większego znaczenia, ponieważ wszystkie mają tę samą cenę, co zdaje się przerażać niektórych klientów. Jak to? Blisko 70 zł za takie maleństwo? Skandal! Trzeba jednak przyznać, że oryginalny beautyblender ma coś, czego nie posiada żaden inny zamiennik beauty blender

Czy istnieje tylko jeden zamiennik beauty blender?

Na rynku wizażu co rusz pojawia się kolejny zamiennik beauty blender, który kusi niższą ceną i na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od tego standardowego aplikatora. Właśnie, na pierwszy rzut oka, bo po dalszych oględzinach okaże się, że prawie każdy zamiennik beautyblender jest gorszy jakościowo.

Zamiennik beauty blender – mankamenty

Znany zamiennik beautyblender – Blend It! – jest niewątpliwie mniej kosztowny, za to zdecydowanie bardziej miękki, tj. niezbyt porowaty, jak oryginalny beautyblender. Sprawia to, że nawet jeśli zdecydujemy się na tę gąbeczkę, to stracimy na większej zużywalności podkładu. Do tego trudno mieć pewność co do wytrzymałości na dłuższą metę – czy nie zniszczy się zbyt prędko, czy kolor nie wyblaknie.

Drogeryjne warianty

Podczas wyprawy do znanych drogerii można natknąć się na beautyblendery w różnych cenach – niższych, wyższych – a także wariantach – mniejsze, większe, inny niż jajowaty kształt. Czego by nie mówić, w interesie sklepów leży zysk, toteż nie mają problemu, aby do swojej oferty dodać niejeden zamiennik beautyblender, mając nadzieję, że klientki tak wierne oryginalnemu aplikatorowi.

 

Wskazówki jak rozpoznać oryginalny Beauty Blender znajdziesz na https://beautyblender.pl/pl/i/UWAGA-NA-PODROBKI/14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *