Uważaj na (zbyt) niską cenę, czyli ile kosztuje oryginalny beauty blender?

Beauty blender to nie tylko doskonała gąbka do makijażu, która pozwala na w łatwy i przyjemny sposób zaaplikować kosmetyki na twarzy. Beauty blender to też stała cena, a przynajmniej jeśli mowa o tym oryginalnym modelu, gdyż tego samego nie można powiedzieć o innych odpowiednikach, które nierzadko znajdują się w sekcji „promocja” w drogeriach.

Oszukana cena

Zdarza się, że niektóre sklepy albo aukcje internetowe wystawiają beauty blender – a raczej jego tańszy odpowiednik – w różnych cenach. Raz cena jest podejrzanie niska, innym razem troszkę zawyżona, a bywa i tak, że dla niepoznaki takie gąbki można kupić za jednakową kwotę jak standardowy model.

Promocja, promocja i jeszcze jedna promocja

Skoro oryginalna gąbka do makijażu kosztuje 69 zł niezależnie od modelu, to nic dziwnego, że niektórym marzy się wyjątkowa promocja. W tym rzecz, że sama firma rzadko spuszcza z tej nieniskiej ceny, zaś wszelkiego rodzaju zamienniki i tak bywają tanie, tyle że jednocześnie – czego by nie mówić – są gorszej jakości.

Lepiej zaoszczędzić czy kupować tańsze modele?

Rozsądnym rozwiązaniem – i w pewnym stopniu również ekonomicznym – byłoby mimo wszystko zaoszczędzenie tych blisko 70 złotych na oryginalny beauty blender, aby mieć pewność, że dostajemy to, co obiecuje producent i nic nie zaszkodzi naszej skórze. Ponadto prawdopodobnie zużyjemy nieco mniej podkładu niż w przypadku gorszych jakościowo zamienników. Warto też pamiętać, że nie wszystkie tańsze gąbki do makijażu, zwłaszcza kupowane przez Internet, były testowane na szkodliwość, jeśli chodzi o materiały, z których zostały zrobione.

Dowiedz się więcej na https://beautyblender.pl/pl/i/UWAGA-NA-PODROBKI/14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *