Jak bezpiecznie przechowywać swój beauty blender?

Wydawać by się mogło, że jeśli chodzi o pielęgnację beauty blender wystarczy dbać o to, aby od czasu do czasu wyczyścić gąbeczkę i pozwolić jej wyschnąć po wyciśnięciu wchłoniętych kosmetyków. Tymczasem gąbka beauty blender potrzebuje zdecydowanie więcej troski, jeśli ma służyć przez wiele miesięcy!

Potencjalne zagrożenia

Nawet jeśli beauty blender jest czysty, mogą zagrażać mu – a co za tym idzie także skórze – różne niebezpieczeństwa pod postacią przenoszonych w powietrzu oraz na innych rzeczach bakterii, jak i – rzecz jasna – kurz. Jeśli ktoś jest uczulony na to drugie, powinien tym bardziej zadbać o to, aby gąbka beauty blender nie leżała gdzieś samopas bez najmniejszej ochrony.

Beauty blender etui

Na szczęście jest na to proste rozwiązanie. Blenderelle to nic innego jak etui beauty blender, czyli plastikowa osłona, w której można przechowywać gąbeczkę do makijażu. Osoby, które żyją w ciągłym biegu, na pewno docenią taki gadżet, ponieważ nie tylko chroni beauty blender przed zanieczyszczeniami, lecz także pozwala mu powoli wyschnąć, a to dzięki otworom przepuszczającym powietrze. Ponadto rozwiązuje się problem przenoszenia aplikatora z miejsca na miejsce bez obawy, że zaatakują go jakieś bakterie.

Kolejny wydatek

Mimo że ktoś mógłby stwierdzić, że takie etui beauty blender to po prostu kolejny chwyt marketingowy i namawianie ludzi do wydawania niepotrzebnie pieniędzy, warto wtedy porównać to do chronienia smartfona. Kupujemy szkła hartowane i tzw. case’y, żeby zachować telefon w nienaruszonym stanie jak najdłużej. Dokładnie to samo tyczy się beautyblendera! Przecież zależy nam, żeby nie wymieniać go na nowy zaledwie po 3 miesiącach, jeśli może wytrwać znacznie więcej. Zobacz więcej na https://beautyblender.pl/pl/p/blender.defender-etui-na-beautyblender/86

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *