Gąbka do makijażu wesprze Cię w konturowaniu na mokro

Uważasz, że masz zbyt pyzatą buzię, nie przepadasz za swoim wysokim czołem albo nos z jakichś względów odbiega od idealnego wyglądu? Nie pozostaje nic innego, jak poznać tajniki konkurowania. Wykorzystywane do tego sztuczki mają wiele wspólnego z prawdziwym malarstwem, tak że jeśli wyspecjalizujesz się w makijażu, od tego niedaleka droga do kolejnego artystycznego spełnienia!

Konturowanie na mokro oraz sucho

Sposób konturowania powinien być uwarunkowany tym, jaki efekt mamy w zamyśle. Jeśli w grę wchodzi wiele warstw modelowania twarzy, w dodatku z użyciem kosmetyków o mokrej formule, lepiej rozważać to w kategoriach makijażu wieczorowego. Do codziennego make-upu wystarczą produkty suche, żeby uzyskać naturalny wygląd.

Wstępny makijaż a gąbka do makijażu beauty blender

Przy konturowaniu na mokro pierwszym krokiem jest zastosowanie kosmetyków odżywczych dla skóry twarzy, np. tonik czy krem. Kiedy cera będzie odpowiednio nawilżona, można przystąpić do aplikacji podkładu, w czym sprawę ułatwi gąbka do makijażu, a najlepiej gąbka do makijażu beauty blender. Do samego konturowania przyda się gąbka blender Micro Mini.

Gąbka do makijażu beauty blender przy konturowaniu

Kiedy podkład wyrówna koloryt skóry twarzy, przychodzi pora na samo konturowanie, czyli stosowanie kosmetyków o kolorach odpowiednio ciemniejszych i jaśniejszych od głównego fluidu. Niektóre z nich, te o kremowej formule, możne zaaplikować gąbka do makijażu. Z pewnością w przypadku korektorów, np. tych pod oczy albo rozświetlających, równych sobie w nakładaniu nie znajdzie gąbka do makijażu beauty blender, konkretnie gąbka blender Micro Mini. Gdy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, całość dokańczamy pudrem matującym. Zobacz więcej na https://beautyblender.pl/pl/c/beautyblender-micro.mini/19

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *